خدمات مشاوره سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ راه دی ام

تجربه، یکی از اصلی ترین فاکتورهای موفقیت در دنیای سئو است و شما میتوانید با انتخاب یکی از پلن های زیر و پر کردن فرم ها از تجربه متخصصین راهِ دی اِم در حوزه سئو و گوگل ادز استفاده کنید.

مهم : حتما نکاتی که احساس میکنید میتواند در بررسی ما تاثیرگذار باشد را در بخش توضیحات ذکر کنید.

تعریف ساده سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو

تعاریف و توصیفات بسیار زیادی درباره واژه سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو میتوانیم در وب فارسی و حتی وب انگلیسی پیدا کنیم ولی وقتی تمام تعاریف را در کنار هم قرار میدهیم شاید این فرآیند را در ذهن ما بسیار گنگ و پیچیده کند (البته فراموش نکنیم که با وجود سادگی مفهوم سئو با وجود الگوریتم های پیچیده موتورهای جستجو که هر روز در حال بهبود و بروزرسانی هستند قاعدتا بهینه سازی سایت برای این موتورهای جستجو بسیار تخصصی و پیچیده است). در این بخش قصد دارم تا ساده ترین تعریف ممکن را برای شما بیان کنم.

فرآیند افزایش ترافیک یا کاربران سایت که به صورت طبیعی (ارگانیک) از طریق موتورهای جستجو به خصوص گوگل وارد سایت شما میشوند سئو SEO میگوییم.

اهمیت مشاوره سئو؟

با وجود افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جامعه ایران در چند سال اخیر، خیلی از صاحبین کسب و کارهای سنتی به اهمیت حضور در فضای وب پی برده اند و سعی دارند تا با طراحی یک وبسایت در این عرصه حضور پیدا کنند ولی غافل از اینکه داشتن یک وبسایت استاندارد به تنهایی برای دیده شدن در این فضای پر رقابت کافی نیست و شما باید بدانید که فاکتورهایی در دیده شدن و رشد یک وبسایت موثر است.

قبل از طراحی سایت به سئو فکر کنید!!

گوگل بی شک یکی از قوی ترین و پر طرفدارترین موتورهای جستجو جهان است و اگر شما سایت خود را با توجه به استانداردهای گوگل بهینه سازی کنید به هدف خود که جذب کاربر از طریق گوگل است میرسید (البته جذب کاربر قسمتی از فرمول موفقیت کسب و کارها در فضای اینترنت است و شما باید بتوانید کاربران را به سمت خرید هدایت کنید که این موضوع فرآیندی بسیار تخصصی است و شما میتوانید با به کار گیری یک متخصص دیجیتال مارکتینگ سعی کنید این فرآیند را نیز بهینه سازی کنید.

فرمول موفقیت کسب و کارهای اینترنتی = جذب کاربر به صورت طبیعی + تبدیل کاربر به مشتری + جلب رضایت مشتری و تبدیل به مشتری وفادار

هدف گوگل چیست؟

هدف و شعار اصلی گوگل طبقه بندی اطلاعات و قرار دادن در اختیار کاربران است. گوگل به صورت مستمر به این موضوع اشاره دارد که تمام الگوریتم ها و استاندارهای خود را در راستای رضایت کاربر قرار داده و بهبود میدهد ولی واقعیت این است اگر شما قصد دارید تا سایت خود را برای این موتور بهینه سازی کنید تا رتبه های برتر را به دست آورید باید هم هوای ربات های گوگل را داشته باشید و از طرفی هم باید رضایت کاربران را در اولویت قرار دهید.

دوستانی که علاقه مند به دریافت مشاوره سئو هستند می توانند از طریق راه های ارتباطی آژانس راهِ دی اِم با ما ارتباط بگیرند تا بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت کنیم.

فهرست