اضافه شدن عنوان خودکار به صوت و ویدیو در توییتر(Twitter)

زمان مطالعه: 4 دقیقه
1K بازدید
اضافه شدن عنوان خودکار به صوت و ویدیو در توییتر

نمایش عنوان(کپشن) خودکار در توییتر

احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که فراموش کنید گاهی برای محتواهای ویدیویی یا صوتی که در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر می کنید عنوان یا کپشن مناسبی را بنویسید.
شرکت توییتر (Twitter) قصد دارد برای راحتی کاربران خود ویژگی جدیدی را ارائه دهد که بوسیله آن کاربران در هنگام بارگذاری محتواهای ویدیویی و صوتی دیگر نیازی به نوشتن عنوان (کپشن) نداشته باشند و توییتر با توجه به آن ویدیو و صوت منتشر شده، عنوانی بصورت خودکار و اتوماتیک برای آن محتوا در نطر بگیرد.
در اطلاعیه ایی شرکت توییتر اعلام کرد که تاکنون نسبت به جامعه ی معلولان و افراد ناتوان کوتاهی کرده است و با ایجاد این ویژگی جدید قصد دارد به افراد ناتوان کمکی کرده باشد.

در ادامه مقاله منتشر شده در آژانس دیجیتال مارکتینگ راه دی ام قصد داریم، نکات مهم درباره ی اضافه شدن عنوان (کپشن) خودکار برای محتواهای ویدیویی و صوتی منتشر شده در توییتر را با هم بررسی کنیم.
در ماه جولای سال ۲۰۲۰ میلادی، توییتر اضافه شدن اتوماتیک عنوان (کپشن) را تنها بر روی محتواهای صوتی ایی که بدون نوشته شدن کپشن در فضای توییتر منتشر شده بود، پیاده سازی کرد که این ویژگی تنها برای برخی از افراد در دسترس قرار داشت.
در خصوص این ویژگی جدید توییتر بیان کرد:

 

در اوایل تابستان امسال با آزمایش هایی که برای اضافه شدن عنوان خودکار برای محتواهای صوتی انجام دادیم، متوجه شدیم که هنوز کار های زیادی را برای بهتر شدن و پیاده سازی این ساختار باید انجام دهیم و پیوسته در تلاش هستیم تا بتوانیم با این ویژگی جدید به افراد ناتوان و معلول کمک کنیم و برای موفقیت بهتر و سریعتر،تصمیم گرفتیم با ایجاد یک تیم اختصاصی، تمرکز بیشتری برای پیاده سازی این ویژگی جدید داشته باشیم.

نمایش عنوان (کپشن) های خودکار در توییتر (Twitter)

نمایش عنوان های خودکار در توییتر

کاربران توییتر (Twitter) در سال ۲۰۲۱ میلادی بصورت رسمی میتوانند از ویژگی اضافه شدن اتوماتیک عنوان در محتواهای صوتی و ویدیویی در حساب کاربری خود استفاده کنند.
توییتر میگوید از مدت ها قبل است که کار برای پیاده سازی این ویژگی را آغاز کرده است و در تیم توییتر همگی افراد در تلاش هستند که این ویژگی جدید به زودی برای همه ی کاربران در دسترس قرار بگیرد.
اما سوالی که پیش می آید این است که آیا انتخاب این عنوان های خودکار در محتواهای ویدیویی و صوتی میتواند مناسب و مرتبط با هر ویدیو باشد؟
شرکت یوتیوب مدتی پیش، قابلیت نوشته شدن عنوان خودکار را برای محتواهای ویدیویی منتشر شده توسط کاربران خود فعال کرد و این ویژگی تنها برای کاربرانی فعال میشد که برای انتشار محتوای ویدیویی خود عنوان (کپشن) ایی را در نظر نگرفته بودند.
اما بدلیل استقبال کم کاربران در یوتیوب و اعلام گزارش هایی برای منتشر شدن محتواهای نامناسب و اسپم، این ویژگی بصورت کامل در محتواهای منتشر شده در شرکت یوتیوب غیرفعال شد.
اما احتمالا شرکت توییتر باید بتواند با در نظر گرفتن عملکرد و بازخورد کاربران شرکت یوتیوب، امکانات و کیفیت بهتری را به کاربران خود ارائه دهد و آنها را راضی نگه دارد.
همچنین در صورتی که کاربر نتواند عنوانی را برای محتوای خود بنویسد، این ویژگی میتواند برای برخی کاربران مناسب باشد. هر چند که شاید کیفیت عنوان های نوشته شده بصورت خودکار توسط توییتر، نتواند کیفیت عنوان نوشته شده توسط کاربر و بصورت دستی را داشته باشد.
اما انتظار می رود که توییتر بتواند نسبت به شرکت یوتیوب کیفیت بهتری را برای این ساختار جدید در نظر بگیرد.
همچنین توییتر اعلام کرده است که در حال تست و آزمایش های اولیه ی عملکرد و بازخورد این ویژگی برای کاربران با شرایط معلولیت جسمی و ناتوان است.

تیم های اختصاصی در توییتر برای قابلیت انتخاب شدن عنوان خودکار

توییتر برای ایجاد امکان دسترسی بهتر کاربران، دو تیم جدید را به شرکت خود اضافه کرد.

تیم های اختصاصی در توییتر برای قابلیت انتخاب شدن عنوان خودکار

تیم فراهم سازی امکانات و امتیازات در توییتر (Twitter)

این تیم با تعیین اهداف مشخص و مهم، برای دسترسی بهتر کاربران به توییتر کمک میکند،
و همانند یک تیم مدیریتی برای بهبود عملکرد بخش های مختلف توییتر مانند بخش ارتباطات، فروش، بازاریابی و قانون گذاری ها و سیاست گذاری های بهتر این شرکت اقداماتی را انجام میدهد.

تیم تحقیق و بررسی در عملکرد توییتر (Twitter)

این تیم با همکاری تیم خدمات و محصولات شرکت توییتر بر روی پیاده سازی اهداف و بررسی های عملکرد ویژگی های جدید کار میکنند.
همچنین این تیم با همکاری تیم فراهم سازی امکانات و امتیازات، پیوسته در تلاش هستند تا توییتر بتواند بهترین ساختارها و خدمات را به کاربران ارائه دهد و مشکلات موجود را در صورت وجود شناسایی کنند و در جهت رفع این مشکلات به توییتر کمک کنند.

برنامه های بلند مدت توییتر (Twitter)

برنامه های بلند مدت توییتر

شرکت توییتر اعلام کرده است که با برنامه ایی طولانی مدت و مشارکت با تیم و گروه های دیگر در تلاش است تا درآینده ایی نزدیک بهترین ویژگی ها را برای کاربران فراهم کند.

چکیده مقاله

شرکت توییتر به تازگی تصمیم دارد برای کاربرانی که محتواهای ویدیویی و صوتی را بدون نوشتن عنوان در محیط توییتر منتشر میکنند، بصورت خودکار عنوانی را برای آن توییت ها در نظر بگیرد و نمایش دهد.
تیم توییتر با همکاری گروه های مختلفی در تلاش است تا بزودی این ویژگی جدید را برای همه ی کاربران در دسترس قرار دهد و با این ویژگی جدید بتواند به افراد ناتوان و جامعه ی معلولان هم کمک کند.

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و شما دوستان عزیز با اشتراک گذاری مقالات منتشر شده و اخبار جدید، در جهت افزایش سطح علمی افراد فعال در این حوزه، به ما کمک کنید.

۳/۵ - (۲ امتیاز)

اشتراک گذاری مقاله

با اشتراک گذاری مقاله هم به دوستانتان لطف کردید هم به ما 🙂

جدید ترین مقالات دیجیتال مارکتینگ

دوره های رایگان دیجیتال مارکتینگ

مقاله
نظرات
اشتراک گذاری
فهرست