ویژگی های جدید در Google My Business

زمان مطالعه: 3 دقیقه
1K بازدید
ویژگی های جدید در Google My Business

ویژگی های جدید گوگل مای بیزینس در راستای شیوع بیماری کرونا

شاید برای شما  هم پیش آمده باشد که بخواهید کسب و کار خود را در گوگل مای بیزینس (Google My Business) معرفی کنید.
گوگل مای بیزینس یک ابزار رایگان از شرکت گوگل است، که به شما اجازه میدهد سرویس ها و خدمات مرتبط با کسب و کارتان را به راحتی به مشتریان خود معرفی کنید. همچنین این ابزار امکانات مختلفی را در اختیار صاحبان کسب و کار ها قرار میدهد، مثلا شما میتوانید در حساب کاربری گوگل خود، اطلاعات مهمی مانند ساعت کاری، موقعیت مکانی، توضیحاتی درباره خدمات خود و …. را ثبت کنید.

در این مقاله ی منتشر شده در آکادمی راه دی ام، به بررسی ساختار های جدید گوگل مای بیزینس می پردازیم.
پس از شیوع بیماری کووید-۱۹، گوگل مای بیزنس ویژگی های جدیدی را برای سلامتی بیشتر مشتریان کسب و کار ها ایجاد کرد.
این ویژگی ها به مشاغل کمک میکند تا بتوانند با دقت بیشتری نکات بهداشتی لازم برای جلوگیری از رواج بیماری کرونا را رعایت کنند و سلامتی مشتریان را در نظر بگیرد.
پس از شیوع بیماری کویید-۱۹، شاید شما هم ترجیح دهید از خدمات شرکت ها و سازمان هایی استفاده کنید که نکات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری را در نظر بگیرند و آن ها را رعایت کنند.
گوگل مای بیزنس در بروزرسانی جدید خود، ویژگی هایی را اضافه کرد که با استفاده از آنها صاحبان کسب و کار ها میتوانند اطلاعات مهمی را درباره ی شرایط خدمت رسانی خود به مشتریانشان اعلام کنند.
بطور مثال :

 •  استفاده ماسک در این مکان ضروری است.
 •  کارمندان از ماسک استفاده میکنند.
 •  دمای بدن کارمندان چک میشود.
 •  دمای بدن مشتریان بررسی میشود.
 •  مشتریان توسط پزشک ویزیت میشوند.

هم اکنون این ویژگی های جدید در نسخه های دسکتاپ و تلفن همراه قابل دسترسی است.

ویژگی های اضافه شده در حساب کاربری گوگل مای بیزنس برای رستوران ها

ویژگی های اضافه شده در حساب کاربری گوگل مای بیزنس

در ماه می سال ۲۰۲۰ میلادی، گوگل مای بیزینس ویژگی های جدیدی را در راستای شیوع بیماری کووید-۱۹ برای رستوران ها در نظر گرفت که این ویژگی ها عبارتند از :

 • اطلاعات دقیقی درباره ثبت سفارش بصورت آنلاین و تلفنی
 • ارسال مواد غذایی
 • ثبت سفارش از طریق رستوران

این ویژگی ها درست پس از تعطیلی های مشاغل به دلیل فراگیر شدن بیماری کرونا اتفاق افتاد. پس از اتمام تعطیلات اجباری، مشاغل برای پیشگیری از بیماری کرونا در سطح جهانی، رستوران ها و برخی از شرکت ها مجددا شروع به کار کردند و ویژگی های جدید گوگل مای بیزینس باعث شد تا مشتریان کسب و کار ها بتوانند از طریق این ویژگی ها، فرایند کاری هر رستوران را بدانند و بر اساس توضیحات ثبت شده در حساب کاربری گوگل مای بیزینس، رستوران مورد نظر خود را انتخاب کنند و از خدمات این رستوران ها استفاده کنند.

ویژگی برای خدمات آنلاین

ویژگی برای خدمات آنلاین

در ماه June سال ۲۰۲۰ میلادی، گوگل مای بیزینس ویژگی جدیدی را نیز در راستای شیوع بیماری کووید-۱۹ برای خدمات آنلاین هم در نظر گرفت. این ویژگی ها عبارتند از :

 • خدمات آنلاین
 • ویزیت آنلاین
 • آموزش آنلاین

این ویژگی های جدید در گوگل مای بیزینس برای کمک به مشاغل در زمان شیوع بیماری کرونا صورت گرفت اما این ویژگی های جدید بعد از به پایان رسیدن این بیماری هم چنان معتبر باقی خواهد ماند.
بنظر می آید در بروزرسانی های بعدی گوگل مای بیزینس، ویژگی های دیگری اضافه شود و این ویژگی ها بتواند به پیشرفت کسب و کار ها کمک کنند.

چکیده مقاله

گوگل مای بیزینس یکی از ابزار های رایگان شرکت Google میباشد که به صاحبان کسب و کار کمک میکند خدمات و محصولات خود را به مشتریان معرفی کند.به تازگی پس از فراگیر شدن بیماری کرونا، ویژگی های جدیدی در حساب کاربری گوگل مای بیزینس اضافه شده است که براساس آن، مشتریان میتوانند با بررسی این ویژگی ها اطلاعات مناسبی از روش کاری شرکت ها و سازمان ها دریافت کنند.

امیدواریم که در این مقاله توانسته باشیم اطلاعات مناسبی را برای بهبود سئو وبسایت شما در اختیارتان قرار دهیم و شما میتوانید با به اشتراک گذاری این مقاله درجهت افزایش سطح دانش افراد فعال در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ به ما کمک کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

اشتراک گذاری مقاله

با اشتراک گذاری مقاله هم به دوستانتان لطف کردید هم به ما 🙂

جدید ترین مقالات دیجیتال مارکتینگ

دوره های رایگان دیجیتال مارکتینگ

مقاله
نظرات
اشتراک گذاری
فهرست