گوگل، توییتر را بازگرداند.

زمان مطالعه: 3 دقیقه
1K بازدید
گوگل، توییتر را بازگرداند.

بازگشت توییتر به نتایج گوگل :

همانطور که در مقاله قبلی آکادمی راه دی ام اشاره کردیم بعد از عملیات حک شدن حساب توییتری افراد مشهور و معروف دنیا مثل باراک اوباما، جو بایدن، کیم کارداشیان، ایلان ماسک و افراد دیگر و در ادامه، سؤ استفاده مالی پیش آمده در روز چهارشنبه هفته پیش ۲۵ تیر سهام شرکت بزرگ توییتر کاهش پیدا کرد و این اتفاق، انتقادات زیادی را در بر داشت که در مجموع، همگی باعث فشار بسیار زیاد بر روی توییتر بود که در نهایت تیر خلاص را، گوگل به توییتر شلیک کرد و باکس های توییت را از نتایج جستجو حذف کرد و در پنجشنبه یعنی یک روز بعد به صورت رسمی گوگل حذف شدن باکس توییت از نتایج را تایید کرد. در ادامه گوگل خاطر نشان کرد که برای بازگشت توییتر نیاز به بررسی مفصل و دقیقی دارند.

حک گوگل

یکی از دلایل فشار روانی بسیار زیاد بر روی شرکت توییتر این بود که سال پیش هم حساب کاربری جک دورسی مدیر عامل توییتر نیز حک شد و شاید خیلی از منتقدین بر این باورند که توییتر میتوانسته این باگ های امنیتی رو قبل از این اتفاق برطرف کند.

همانطور که در عکس زیر میبنید در حساب کاربری شرکت اپل و جف بزوس خالق آمازون، توییتی منتشر شده که هر کسی به این حساب بیت کوین واریز کند در کمتر از ۳۰ دقیقه دو برابر این مبلغ را دریافت خواهد کرد که افراد زیادی با وجود اینکه مدت زمان زیادی طول نکشید تا این توییت ها پاک شوند به این حساب ها بیت کوین واریز کرده بودند و مبلغی معادل ۱۰۰ هزار دلار به حساب هکرها واریز شد.

حک حساب اپب و جف یزوس در توییتر

همان روز جک دورسی اظهار تاسف کرد و گفت در تلاش هستند تا این مشکل امنیتی رو برطرف کنند. ولی در هر صورت این اتفاق فاجعه ای بزرگ برای توییتر بود. خیلی از افراد معتقدند که گوگل مجبور بود تا باکس یا کروسل توییتر را از نتایج حذف کند زیرا امنیت مالی و سلامتی کاربران (YMYL) برای گوگل اهمیت زیادی دارد.

بعد از ۴ یا ۵ روز دوباره گوگل، کروسل توییتر را به نتایج جستجو بازگرداند که شاید نشان دهنده این باشد که گوگل بررسی کرده و متوجه شده که توییتر مسائل امنیتی را برطرف کرده است.

ابزارهای مختلفی مانند SEMRush و RankRanger نیز بازگشت کروسل توییتر به نتایج جستجو را تایید میکنند.

ابزار SEMRush و بازگشت توییتر به نتایجامیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

اشتراک گذاری مقاله

با اشتراک گذاری مقاله هم به دوستانتان لطف کردید هم به ما 🙂

جدید ترین مقالات دیجیتال مارکتینگ

دوره های رایگان دیجیتال مارکتینگ

مقاله
نظرات
اشتراک گذاری
فهرست