همایش امنیت شبکه

زمان مطالعه: 3 دقیقه
3K بازدید
همایش امنیت شبکه دنیا از دید هکرها

همایش امنیت شبکه (دنیا از دید هکرها):

امروز امنیت شبکه موضوع بسیار مهمی است که شاید افرادی که در این دنیا حضور دارند متاسفانه اهمیتی برای این موضوع قائل نیستند و دو واژه اساسی در این دنیا وجود دارد به نام امنیت شبکه و امنیت اطلاعات که درک درستی از این واژه ها در بین مردم وجود ندارد که همین نقطه ضعف باعث می شود کا هکرها از این موضع سؤاستفاده می کنند و به اطلاعات به راحتی دسترسی پیدا می کنند.

رشد دنیای اینترنت موجب می شود تا حس نیاز به امنیت شبکه روز به روز بیشتر می شود و ما با حضور در این دنیای نامحدود و شگفت انگیز نیاز داریم تا بیشتر درباره امنیت شبکه بدانیم یا به زبان ساده تر دنیا را از دید هکرها ببینیم!!!

شاید باورتان نشود که امروزه افراد زیادی با سؤ استفاده از واژه امنیت شبکه افراد زیادی را به قلاب میاندازند به طور مثال اگر دقت کرده باشید مدتی است که واژه امنیت پیج اینستاگرام در بین سلبریتی ها و حتی عوام جامعه رواج یافته است و تصور می کنند شاید این افراد بیشتر از مهندسین امنیت اینستاگرام می دانند!!!!

در هر صورت می توانید یک روز را صرف یک عمر خیال آسوده کنید.

امنیت شبکهانسان ها برای خود حریم خصوصی قائل هستند و دوست دارند همه، آن را به رسمیت بشناسند. در گذشته نفوذ به این حریم و تحقیق و تفحص در مورد آن پیچیده‌تر بود و برای این منظور نمودهای بیرونی زیادی وجود داشت که گاهی اوقات منجر به رسوا شدن فرد یا سازمان نفوذی می‌شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه‌های نفوذ پنهان و آشکار زیادی به حریم خصوصی افراد، سازمان‌ها و … وجود دارد. گاهی با یک ارتباط الکترونیک کاری، تمام اطلاعات شخصی فاش می‌شود، چیزی که برای هیچ‌کس مطلوب نیست.

برای جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی بر آن شدیم که به جای توصیه و تذکر که معمولا نتیجه خاصی ندارد، با استفاده از دانش متخصصین شبکه و امنیت که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند، جلوه دیگری از این معضل را برای هم وطنان آشکار سازیم و به جای توصیه و تذکر، این موارد را از دریچه دید یک هکر به صورت عملی بررسی نماییم.

شما در این همایش که قرار است به صورت فصلی در سراسر ایران برگزار شود به جای شنیدن صحبت ها و تذکرات تکراری، به صورت کاملا عملی با اجرای مثال های فراوان خواهید دید در صورت رعایت نکردن موارد ذکر شده در همایش ممکن است هک شدن شما بیش از چند ثانیه طول نکشد !

همچنین در این همایش درباره انتخاب مسیر آموزشی در زمینه های مختلف شبکه و امنیت به طوری که برای فرد کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه و بهترین خروجی را داشته باشد نیز صحبت و تبادل نظر خواهد شد.

امروز در این آشفته بازار خیلی سخت می توان اعتماد کرد ولی برگزار کننده این دوره آقای آرش بابایی یکی از نوابغ حوزه امنیت شبکه است که با ۱۸ سال تجربه کاری در حوزه امنیت شبکه تجربه بسیاری در دنیای امنیت دارد و همواره تلاش کرده تا با آگاهی رسانی در این حوزه از سؤ استفاده خیلی از افراد نسبت به ضعفی که در این حوزه وجود دارد جلوگیری کند.

یک روز برای یک عمر….

سخنرانان همایش امنیت شبکه:

  • آرش بابایی    دکترای امنیت شبکه
  • محمد اسماعیلی   کارشناس امنیت شبکه

زمان برگزاری همایش:

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ الی ۱۹

محل برگزاری:

میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، میدان شعاع، خیابان خدری، پلاک ۳۱ جنب کلینیک یاس

 

و شما می توانید به صفحه این همایش در سایت ایوند در جریان کامل اطلاعات قرار بگیرید.

امتیاز شما به این پُست

اشتراک گذاری مقاله

با اشتراک گذاری مقاله هم به دوستانتان لطف کردید هم به ما 🙂

جدید ترین مقالات دیجیتال مارکتینگ

دوره های رایگان دیجیتال مارکتینگ

مقاله
نظرات
اشتراک گذاری
فهرست