دوره رایگان آشنایی با سئو (SEO)

زمان مطالعه: 2 دقیقه
3K بازدید
دوره سئو رایگان

 

امروزه هر کسب و کار آنلاینی نیاز داره که خودش رو در نتایج موتور های جستجو (google – yahoo – yandex) و …  نمایش بده، چرا که دیگه رفتار کاربران به این صورت نیست که فقط به تبلیغات محیطی اکتفا بکنند و نیاز های خودشون رو برطرف بکنن. حالا ما به عنوان مدیر یک کسب و کار یا حتی شخصی که در حال راهندازی یک کسب و کار اینترنتی هستش باید این رو بدونیم که سایت خودمون رو برای اینکه بتونیم مشتریان بیشتری رو جذب بکنیم از طریقش چطوری بیاریم در نتایج اول موتور های جستجو.

 

امروز میخوام شما کاربران عزیز رو با یک دوره کاملا رایگان برای معرفی سئو و یا بهینه سازی موتور های جستحو آشنا بکنم، این دوره توسط خانم فرنار عطایی برگذار میشه.که هدف خانم عطایی از برگذاری این دوره این هستش که موارد زیر رو به شرکت کننده های عزیز معرفی بکنند:

 

  • سئو چیست
  • چرا سئو مهم است؟
  • چرا باید با سئو آشنا بشیم ؟
  • بررسی ۲ تکنیک اصلی سئو

این دوره در اصل مناسب دوستانی هست که به هیچ عنوان هیچ اطلاعاتی از دنیای سئو ندارند و یا فقط خیلی از دور با این عنوان آشنا هستند، چرا که عنوان های ذکر شده خیلی مقدماتی هستند. کاربران عزیز برای شرکت دز این دوره هیچ هزینه ای نیاز نیست پرداخت بکنن و از لینک زیر میتونن خیلی راحت در سایت ایوند ثبت نام کنند.

ثبت نام در سایت ایوند

 

اما در ادامه این دوره خانم عطایی دوره ای دیگر هم آماده کردن تحت عنوان دوره مقدماتی سئو که خب در این دوره مباحث دیگری گفته میشه که خب میتونه دانش خیلی بیشتری به شما از دنیای سئو بده و شرکت کردنش رو ما نمیتونیم بهتون پیشنهاد بدیم چرا که شما باید اول در دوره رایگان شرکت بکنید و اطلاعات مورد نیاز رو کسب بکنید و بعد وارد دوره مقدماتی بشید که کامل بتونید از دوره مقدماتی استفاده بکنید، چرا که دوره مقدماتی دیگر رایگان نیست و اگر شما کامل متوجه نشید ، هزینه ای که انجام دادید از بین میره، پس بهتره که برای شرکت در دوره مقدماتی مشاوره ای رو هم از سرکار خانم عطایی بگیرید.

 

دوره مقدماتی رو هم میتونید با همون لینکی که در بالا قرار دادم ثبت بکنید.

تاریخ برگذاری دوره رایگان : ۱۷ مهر ۱۳۹۸

تاریخ برگذاری دوره مقدماتی : ۱۸ مهر ۱۳۹۸

موفق باشید

امتیاز شما به این پُست

اشتراک گذاری مقاله

با اشتراک گذاری مقاله هم به دوستانتان لطف کردید هم به ما 🙂

جدید ترین مقالات دیجیتال مارکتینگ

دوره های رایگان دیجیتال مارکتینگ

مقاله
نظرات
اشتراک گذاری
فهرست