به دوره آموزشی
رایگان تولید و بازاریابی محتوا
راهِ دی اِم خوش آمدید

یکی از قطعات گمشده پازل دنیای سئو و یا دیجیتال مارکتینگ محتوا است که شاید در دنیای وب فارسی خیلی کمتر از لینک بیلدینگ به آن توجه شده است و کمی غریب مانده است البته شاید به این دلیل است که هنوز ربات ها و الگوریتم های گوگل به صورت کامل نمی توانند زبان فارسی را درک کنند.
تقریبا در ۲ سال اخیر گوگل با آپدیت ها و تغییراتی که در هسته خود انجام داده، نشان داده که اهمیت محتوا در دنیای موتورهای جستجو چقدر مهم است ولی نباید غافل شد که اصلا محتوا علاوه بر دنیای دیجیتال مارکتینگ تاثیر بسیار شگرفی در دنیای مارکتینگ دارد.شاید اولین موضوعی که باید قبل از ورود به دنیای تولید محتوا و بازاریابی محتوا به ان بپردازیم مفهوم خود محتوا است.

نمیتوان تعریف دقیقی از محتوا داشت ولی میتوان گفت اصل اساسی و مهم برای ارتباط گرفتن با هر شخص یا جامعه است که شما میتوانید قصد و هدف خود را از طریق محتوا به جامعه هدف خود برسانید. رمز موفقیت هر  کسب و کاری استفاده درست از محتوا و نمایش آن در مکان و زمان مناسب به جامعه هدف مشخص است پس محتوا را جدی بگیرید.

در همین راستا ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ راه دی ام با احساس خلا در قسمت آموزش تولید محتوا و بازاریابی ان در فضای وب فارسی تصمیم گرفتیم تا با تهیه و تالیف دوره های رایگان تولید و بازایابی محتوا بتوانیم سهمی در ارتقا حوزه محتوا که یکی از مهم ترین ارکان موفقیت در دنیای وب در آینده نزدیک بازی خواهد کرد داشته باشیم.

فهرست