درباره یِ ماِ راهِ دی اِم

در سال ۱۳۹۶ هسته مرکزی راهِ دی اِم هر کدام به صورت جداگانه در این حوزه به صورت تخصصی مشغول فعالیت بودند و با توجه به خدای بزرگ در دنیای دیجیتال مارکتینگ در ایران تصمیم گرفتند تا با ایجاد ساختاری سازمانی در قالب آکادمی راه دی ام تشکیل دهند. متخصصین راه دی ام با تکیه بر تخصص و خلاقیت خود در این سرزمین شگفت انگیز خلا بزرگی را حس کردند و در راستای پر کردن این خلا تصمیم گرفتند تا با ایجاد ساختاری قدرتمند بتوانند نقشه راه مشخصی برای کسب و کارهایی که علاقه دارند تا در این حوزه فعالیت داشته باشند ایجاد کنند. راه دی ام زمانی شکل گرفت که تک تک اعضای راهِ دی اِم حس کردند که در این برهه حساس از رشد اقتصادی کشور نیاز بسیار زیادی به رویدن اکثر کسب و کارها به دنیای دیجیتال مارکتینگ حس می شود شاید از خود بپرسید که امروزه آژانس های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند ولی دلیل اصلی شکل گیری هسته مرکزی تیم راه دی ام که نقش بسیار مهمی در این دنیا بازی می کند خلاقیت است که شعار اصلی مجموعه راهِ دی اِم است.

فرایَند کاری راهِ دی اِم

۱ - مشاوره و شناخت مسیر

۳ - طراحی و تدوین استراتژی

۲ - تحقیق و آنالیز بازار هدف و رقبا

۴ - شروع موفقیت

از ابتدا تا انتهای مسیر راهِ دی اِم

شکل گیری ایده راهِ دی اِم

تمامی اعضای مجموعه راه دی ام قبل از سال ۹۶ در مجموعه‌های مختلف به صورت جداگانه در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت بودند و هسته مرکزی با توجه به خلا موجود در این فضا حس کردند که میتوانند با تشکیل یک مجموعه خلاق بتوانند یک سرویس متفاوت ارائه دهند. زیرا اعتقاد دارند علاوه بر بروز بودن خلاقیت در این مسیر نقش کلیدی دارد.

شکل گیری هسته مرکزی راهِ دی اِم

هسته مرکزی مجموعه راه دی ام در انتهای سال ۹۶ تصمیم گرفتند تا با عملی کردن این ایده متفاوت قدم بزرگی در این راستا بردارند و قدم اول برای تحقق هدف اصلیشان را برداشتند و شروع به فعالیت به صورت مستقل تحت عنوان راه دی ام کردند.

شروع پر ماجرا

در ابتدا و شروع مسیر چالش های بسیاری وجود داشت تا بتوانند امضای خاصی که متلعق به این ایده بود را پیاده سازی کنند ولی با اضافه شدن تک به تک افراد به این مجموعه توانستند با استمرار و داشتن باور قلبی شروع کنند و با وجود تمام موانع یک شروع پر قدرت داشته باشند.

شکل گیری و ثبات

بعد از تمام چالشها بالاخره کل مجموعه با تکمیل شدن کادر فنی توانستند به یک ثبات نسبی برسند و با تمرکز بر روی پروژه‌ها بتوانند تمام توان خود را به کار گیرند تا اهداف خود را تک به تک محقق کنند.
از ابتدا تا انتهای مسیر راهِ دی اِم

هَم سَفَرانِ شُما دَر راهِ دی اِم

مهندس احمد علی همتی

WebMaster
مهندس علی تیموری

علی تیموری

SeoMaster
مهندس سید محمد کاشانی نژاد

محمد کاشانی

FrontEnd-Developer
مهندس لادن پدرام

لادن پدرام

Web-Developer
مهندس محمد امین مردانی

محمد امین موردانی

WEBMASTER
null

محمد علی واعظی

Digital Marketing Master
بهنام رجبی

بهنام رجبی

WEBMASTER
null

زهرا شهابی زاده

Seo Specialist
null

ملیکا مافی

Digital Marketer
null

نیلوفر آذر مهد

WEB DESIGNER
null

پگاه گیوی

Content Expert
null

مهتاب مهر افروز

Web designer
فهرست