درباره یِ ماِ راهِ دی اِم

امروزه دیجیتال مارکتینگ نقش بسیار مهمی در زندگی روزانه مردم دارد و هر روز گستره این تاثیرات بیشتر میشود و نیاز به این سبک بازاریابی، در همه بخش ها بیشتر حس میشود. تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ راه دی ام هر کدام به صورت انفرادی با درک و لمس خلا موجود در این حوزه تصمیم به خلق برندی متمایز از همه آژانس های دیجیتال مارکتینگ موجود گرفتند و همین شد که راه دی ام به صورت رسمی شروع به فعالیت کرد. این وجه تمایز دقیقا جایی است که ما در آکادمی راه دی ام در تلاش هستیم تا با پر کردن خلا آموزشی در این حوزه بتوانیم علاوه بر اشتغالزایی بتوانیم توان دیجیتال مارکتینگ را در کشور افزایش دهیم.

فرایَند کاری راهِ دی اِم

۱ - مشاوره و شناخت مسیر

۳ - طراحی و تدوین استراتژی

۲ - تحقیق و آنالیز بازار هدف و رقبا

۴ - شروع موفقیت

از ابتدا تا انتهای مسیر راهِ دی اِم

شکل گیری ایده راهِ دی اِم

تمامی اعضای مجموعه راه دی ام قبل از سال ۹۶ در مجموعه‌های مختلف به صورت جداگانه در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت بودند و هسته مرکزی با توجه به خلا موجود در این فضا حس کردند که میتوانند با تشکیل یک مجموعه خلاق بتوانند یک سرویس متفاوت ارائه دهند. زیرا اعتقاد دارند علاوه بر بروز بودن خلاقیت در این مسیر نقش کلیدی دارد.

شکل گیری هسته مرکزی راهِ دی اِم

هسته مرکزی مجموعه راه دی ام در انتهای سال ۹۶ تصمیم گرفتند تا با عملی کردن این ایده متفاوت قدم بزرگی در این راستا بردارند و قدم اول برای تحقق هدف اصلیشان را برداشتند و شروع به فعالیت به صورت مستقل تحت عنوان راه دی ام کردند.

شروع پر ماجرا

در ابتدا و شروع مسیر چالش های بسیاری وجود داشت تا بتوانند امضای خاصی که متلعق به این ایده بود را پیاده سازی کنند ولی با اضافه شدن تک به تک افراد به این مجموعه توانستند با استمرار و داشتن باور قلبی شروع کنند و با وجود تمام موانع یک شروع پر قدرت داشته باشند.

شکل گیری و ثبات

بعد از تمام چالشها بالاخره کل مجموعه با تکمیل شدن کادر فنی توانستند به یک ثبات نسبی برسند و با تمرکز بر روی پروژه‌ها بتوانند تمام توان خود را به کار گیرند تا اهداف خود را تک به تک محقق کنند.
از ابتدا تا انتهای مسیر راهِ دی اِم
فهرست